web hit counter Nur Viral Kimdir - idhealt.com

Nur Viral Kimdir

idhealt.com – YouTube kanalı “Hayatta Nur Viral’le Her Şey Var” tarafından olabildiğince sık referans gösterilen ve kendisine çok sayıda takipçisi olan farklı bir içerik sunan Nur Viral, çevrimiçi medyada sık sık planlanıyor.

Sonuç olarak, Nur Viral kimdir? Nur Viral kaç yaşında ve nereli? Nur Viral nişanlı mı, sevgilisi kim? Nur Viral ve Cemil Ertem ayrı mı? Nur Viral kimdir? Soruşturmanın çözümü de planın merak edilen konuları arasında yer alıyor.

AYRICA OKUYUN :

Her iş günü Beyaz TV ekranlarında Hayat’ta Her Şey Var programını sunan ve “Hayatta Her Şey Var Nur Viral ile” YouTube kanalında içerik oluşturan Nur Viral, online medya aracılığıyla ilgi görüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ekonomi Başdanışmanı Cemil Ertem ile kısa evliliğiyle de tanınan Viral hakkında Nur Viral kimdir? Nur Viral kaç yaşında ve nereli? Nur Viral nişanlı mı, sevgilisi kim? Nur Viral ve Cemil Ertem ayrı mı? sorular sorulur. İşte incelikler…

NUR VİRAL KİMDİR?

İstanbul’da dünyaya gelen Moderatör Nur Viral, eğitim hayatını İstanbul’da tamamladı. Üniversite mezunu olan moderatör, ilk olarak 1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. Farklı radyo kanallarında moderatör ve yayın şefi olarak görev yapan Nur Viral, ayrıca Türkiye’nin bir numaralı sağlık programı moderatörüdür.

Şu anda Beyaz Tv’nin en çok izlenen projelerinden biri olan ‘Hayatta Her Şey’ programının moderatörlüğünü yapıyor. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlayan Nur Viral, 1993 yılında telekom hayatına başlamış ve farklı radyolarda moderatör ve makale şefliği yapmıştır.

İlk olarak Tatlıses TV’de esenlik programı sunmaya başlayan Nur Viral, uzun süre Hayat Ağacı adlı esenlik programının moderatörlüğünü yaptı. Bu program, Türkiye’deki birincil refah programı olarak bilinir. Tatlıses TV’den ayrıldıktan sonra çeşitli kanallarda esenlik programları yapmaya devam etti.

Tatlıses TV’de 5 yıldır devam eden Hayat Ağacı programı, yakınlardaki 40 TV kanalında birlikte yayın yaparak kalabalığa aktardı. Sevilen moderatör Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV de dahil olmak üzere çok çeşitli kanallarda bireysel olarak yemek ve sağlık programları yaptı.

Yemek yapmayı ve dünya yemekleri hakkında bilgi edinmeyi seven Viral, aynı şekilde bir Türk Sanat Müziği sevgilisidir. Nur Viral şu ​​anda BEYAZ TV’de her iş günü saat 11:00’de yayınlanan Hayat Her Şey Var adlı bayan yaş programının moderatörlüğünü yapıyor. Bellona ile anlaşması biten Şevval Sam’in yerine Nur Viral markanın tanıtım yüzü oldu.

2016 yılında Roma Büyükelçiliği’nde Recep Tayyip Erdoğan’ın merkezi maliye rehberi Cemil Ertem ile nişanlanmış ve 2019 yılında boşanmıştır. Nur Viral’in ilk evliliğinden küçük bir kızı vardır.

son söz

Dünya haberlerini almak için bizi takip etmeye devam edin.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published.