web hit counter Aamir Liaquat Husain Twitter On Video - idhealt.com

Aamir Liaquat Husain Twitter On Video

idhealt.com – Videodaki Aamir Liaquat Twitte’i bağlayın. Bu vesileyle, şu sıralar sosyal medyada popüler olan Aamir Liaquat’ın Twitter On Video Link hakkında bilgi vereceğim.

Çeşitli sosyal medya platformlarında karşımıza çıkan Aamir Liaquat Twitter ile ilgili o kadar çok anahtar kelime var ki bu bilgiler netizenleri meraklandırıyor.

Aamir Liaquat Twitter hakkında bilgi, sadece bir veya iki kişinin bilmek istediği değil, bu anahtar kelimeler hakkında bilmek isteyen milyonlarca olmasa da yüzlerce kişi var.

Eh, elbette, bu anahtar kelimenin ortaya çıkışını kesinlikle merak ediyorsunuz, değil mi, bu bilgi hakkında daha fazla ayrıntı için hemen aşağıda görebilirsiniz.

Netizenler, kısa sürede Twitter’ın en çok konuşulan konularından biri haline gelen Ulusal Meclis Üyesi (MNA) Amir Liaquat Hussain’in tutuklanması için sosyal medyaya akın etti.

Dün geceden beri #ArrestAmirLiaquat hashtag’i Twitter’da gündem oldu ve netizenler yetkilileri Amir Liaquat’a karşı harekete geçmeye çağırdı.

Amir Liaquat Hussain iki gün önce Medine Camii’ne geldiğinde Şii inancı hakkında kışkırtıcı bir yorum yaptı.

Yorum, PTI liderini sıcak suya soktu ve Sachal Polis Karakolunda bir dine hakaret suçlaması yapıldı.

Dilekçeye göre, Amir Liaquat Hussain Şii mezhebine karşı sahte iddialarda bulundu ve Pakistan Anayasası’nın 298A ve 296A maddeleri uyarınca PRI liderine karşı dava açılmasını istedi.

Netizenler, yetkililerin Amir Liaquat Hussain’i tutuklaması ve Şii düşünce ekolüne karşı düzmece iddialarda bulunduğu için kovuşturması için Twitter’a başvurdu.

Amir Liaquat Hussain’in iki gün önce Medine Camii’ni ziyaret ettiğini ve park alanına yapılan caminin yıkılmasına izin verdiği için PTI hükümetini azarladığını belirtmekte fayda var. Camileri yıkan kişinin kendisi olduğunu iddia etti. Bu tür rejimlerin bir üyesi olamazdı.

Twitter Video of Aamir Liaquat

Link Aamir Liaquat Video On Netizenler, Twitter, Instagram veya Facebook’ta üçüncü evliliğini keşfettikten sonra Aamir Liaquat’ı kızartmak için her fırsatı değerlendiriyor.

Liaquat, her şeyi yapan ve aşk meseleleri için sürekli haberlerde olan bir adam olarak kalabalığın arasından sıyrılıyor.

Üçüncü evliliğinin açığa çıkması, bir trol fırtınasına neden oldu. Çarşamba gecesi, 49 yaşındaki üçüncü Nikkah’ını gerçekleştirdiğini açıkladı.

18 yaşındaki üçüncü karısı Syed Dania Shah’ın Güney Pencap, Lodhran’ın prestijli Najeeb ut Tarfain “Sadaat” Ailesinden olduğunu söyledi.

18 yaşındaki eşi Dania, gençliğinden beri kocasına rol model olarak baktığını iddia ediyor. O da bu sabah kocası Aamir ile bir video yayınladı.

Viral Aamir Liaquat Twitter

Aamir Liaquat Twitte Kaçırdıysanız, PTI MNA Aamir Liaquat Hussain, 18 yaşındaki Syeda Dania Shah ile üçüncü kez evlendi.

Eski eşinin boşandıklarını sosyal medyadan açıklamasından sadece birkaç saat sonra sunucu Aamir Liaquat Twitte, güzel haberi hayranlarıyla paylaşmak için Instagram’a döndü. Clik Hare.

Sadece düğün töreninden bir fotoğraf yayınlamakla kalmadı, önceki evliliğinden de hayatında “üzücü bir bölüm” olarak bahsetti, Aamir Liaquat Twitte.

“Kara tünele yeni geçtim, bu bir hata dönüşüydü” diye yazdı. Haber sosyal medyada ortaya çıktığından beri, ünlü televizyon sanatçısı Twitter’da trend oldu.

Şu anda popüler olan ve Google’da en çok aranan bilgilerden biri olan Link Aamir Liaquat Twitte On Video ile ilgili tartışma bu kadar, umarız adminin sunduğu bilgiler hepiniz için faydalı ve faydalı olabilir.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published.